1712221942 شماره تماس کارمندسئو : 88345675-021

کارمند سئو چگونه کار میکند

بستر امن ، ابتکاری و کاربر پسند برای خرید و فروش خدمات / پیشنهادهای آنلاین مخصوصا سئو و مارکتینگ.بخش خریداران

شاید شما به خدماتی برای بهتر شدن سئو وبسایت خود نیاز دارید و یا شاید به یک مجری ویدئو که به شما کمک کند شرکت خود را به مشتریان معرفی کنید و یا حتی یک طراح گرافیک که به شما در طراحی بنر ها و المان های بصری سایتتان کمک کند ، در مکان مناسب هستید. برای همه مواردی که نمی دانید چگونه خودتان انجام دهید یا وقت کافی ندارید ، سئوکار ها و فریلنسرهای کارمند سئو در خدمت شما هستند.

1) خدمات مورد نیاز خود را پیدا کنید

قیمت ها، پروفایل، زمان تحویل و رتبه بندی ها و پیشنهادات دیگر کاربران را ببینید و مقایسه کنید تا بتوانید بهترین فریلنسر / سئوکار را بر حسب نیاز بیزنس خود انتخاب کنید. اگر سوال خاصی دارید به راحتی برای آن ها پیام بفرستید. شما همچنین قادر به ارسال پروژه / درخواست خواهید بود

3) پرداخت و خرید خود را پیگیری کنید

به راحتی با فروشنده گفتگو کنید و فایل رد و بدل کنید و از زیرساخت مدیریت سفارشات و گفتگوی اختصاصی در کارمندسئو بهره مند شوید. فروشنده ها خدمات خود را در بازه های زمانی مشخص شده تحویل خواهند داد.

5) درخواست اصلاح و بازنگری

اگر به هر دلیلی از کار ارائه شده راضی نیستید ، می توانید درخواست اصلاح و بازنگری کنید ، و فروشنده شما تغییرات درخواستی را انجام خواهد داد.

2) جزییات در درج کنید

تا آنجا که ممکن است جزئیات لازم را درج کنید تا فروشنده بتواند خدماتش را با کیفیتی که انتظار دارید به شما ارائه دهد. پرداخت شما در کارمند سئو محفوظ میماند تا زمانی که تأیید کنید خدمات را دریافت کرده و رضایت داشته اید.

4) پیشنهاد / خدمات تحویل شده

پس از اینکه خدمات سفارش را تحویل گرفتید و از آن راضی بودید ، می توانید سفارش را به عنوان تکمیل شده علامت گذاری کنید ،سپس ما مبلغ را برای فریلنسر / سئوکار آزاد کرده و به او پرداخت میکنیم. با گذاشتن بازخورد برای فروشنده به دیگر کاربران کمک کنید.

6) به فروشنده خود امتیاز دهید

پس از تکمیل ، لطفاً در مورد فروشنده خود امتیاز دهید و بازخورد دهید. این کار شما به تصمیم گیری بهتر دیگر خریداران کمک میکند تا بهترین پیشنهاد / خدمات را انتخاب کنند.

بخش فروشنده ها

ما در کارمندسئو فرصتی را برای شما فراهم کرده ایم که دانش ، استعداد ، مهارت یا سرگرمی خود را به یک منبع درآمد دائمی یا موقت تبدیل کنید. ما برای شما تأمین امنیت ، حریم خصوصی ، راحتی و پرداخت به موقع را تضمین میکنیم ، بنابراین شما می توانید تمرکز خود را بر روی توسعه کسب و کار خود و آنچه دوست دارید قرار دهید. پس استعداد و مهارت از شما و تبدیل آن به کسب درآمد از ما

1) ارسال یک پیشنهاد / خدمات

یک پیشنهاد / خدمات متناسب با مهارت های خود ارسال کنید. تا آنجا که ممکن است خاص باشید تا مشتریان بالقوه شما دقیقاً بدانند که در ازای پولی که پرداخت میکنند چه خدماتی می گیرند.

3) برای خود اعتبار بسازید

اطمینان حاصل کنید که با همه مشتریان خود یکسان رفتار می کنید و سعی کنید بدون در نظر گرفتن ارزش معامله ، بهترین خدمات ممکن را ارائه دهید. مشتریان راضی شما را به دوستانشان توصیه می کنند.

2) بی درنگ پاسخ دهید

در یک زمانبندی مناسب به سوالات مشتریان و همچنین درخواست های سفارشی سازی خدمات پاسخ دهید. ارتباط خوب شرط لازم برای یک همکاری موفق است.

4) تاریخ تحویل دقیق

تا آنجا که ممکن است سعی کنید سفارشات را در تاریخ های تحویل از پیش تعیین شده تحویل دهید. خریداران تمایل دارند که سفارشاتی که تاریخ تحویل آنها میگذرد را لغو کنند که برای ادامه روند کسب و کار شما اصلا خوب نیست

Copyright © 2024 KarmandSEO | created by Farzzin