1712221942 شماره تماس کارمندسئو : 88345675-021

تماس با کارمندسئو

مجموعه کارمندسئو جزو معدود شرکت های تمام آنلاین ایران است که سعی ما بر این بوده کارمندان مجموعه ساعات کاری شناور و منعطفی را تجربه کنند و بازدهی بالاتری را برای کسب و کارهایی که با آن ها قرارداد داریم به ارمغان بیاورند. کمتر مجموعه ای را در ایران خواهید یافت که ضمن تعامل مستقیم با بیش از ۱۰ همکار تمام وقت و بیش از ۲۰۰ نفر همکار پاره وقت، ۰ تا ۱۰۰ خدمات و روند انجام کار را به صورت آنلاین مدیریت کند.

سوالات و ابهامات در رابطه با سرویس های سئو

در صورتی که در روند ثبت سفارش سرویس مورد نظرتان سوال و یا ابهامی دارید میتوانید با فروشنده گفتگو کنید و ابهامات خود را برطرف کنید. کارمندسئو به گونه ای طراحی و کد نویسی شده که شما بتوانید مستقیم سوالات و ابهامات خود را از فروشنده سرویس سئو یا سئوکار مورد نظرتان بپرسید و در صورت رفع ابهامات و سوالات سفارش گذاری بفرمایید. لطفا درباره سرویس ها و خدماتی که توسط سئوکارها در کارمندسئو وارد شده است تماس نگیرید و صرفا از خود سئوکار و فروشنده در پنل کاربری سوالات خود را بپرسید.

سوالات و ابهامات در رابطه با قرارداد سئو و بازدید سایت

در صورتی که در مورد ثبت قرارداد سئو و یا ثبت سفارش بازدید مستقیم و یا گوگلی وبسایت یا هر گونه سوال، ابهام و یا مواردی که مستقیما مربوط به کارمندسئو میباشد میتوانید با شماره تماس زیر تماس حاصل فرمایید.

021-88345675

Copyright © 2024 KarmandSEO | created by Farzzin