1712221942 شماره تماس کارمندسئو : 88345675-021

طراحی نقشه مسیر سئو برای کسب و کار شما


(2)  3 سفارش در دست انجام.

توضیحات این پیشنهاد

عمده مشکلاتی که در کسب و کارها و وبسایت آن ها این روزها مشاهده میکنم نداشتن بیزنس پلن سئویی است که با نام نقشه راه سئو و یا مسیر سئو شناخته میشود. شما به عنوان مدیر کسب و کار باید کاملا بدانید که هدف چیست و قدم به قدم چه اقداماتی را باید در کسب و کار خود انجام دهید تا به هدف خود دست یابید.

به طور مثال تصور کنید شما میخواهید در کلمه "خرید تلویزیون" رتبه بگیرید. آیا میدانید چه مسیری را باید طی کنید تا به دستیابی به این کیوورد در صفحه اول گوگل نزدیک شوید؟ شاید بگویید بله ولی من به طور قطع میگویم که 95 درصد کسب و کارها مسیر و شورت کات های رسیدن به اهداف سئویی خود را نمیدانند.

با استناد به مثال قبل بسیاری از کسب و کارها برای فروش تلویزیون تارگت سئویی خود را روی همین کلمه میگذارند و مدت زمان بسیار زیادی را برای فروش از دست میدهند. اما نقشه سئو ضمن اینکه هدف بلند مدت را روی کیوورد درخواستی شما میگذارد، در اهداف کوتاه مدت به دنبال راههای جذب ورودی مرتبط و تسهیل سازی رنک گیری کیوورد اصلی است. ضمن اینکه مزیت آن در نظرگیری این نکته است که کسب و کار باید فروش کند.

مسیر سئو و یا نقشه راه سئو چیست

نقشه سئو یک فایل PDF است  که شما را تا رسیدن به هدف سئویی که دارید راهنمایی میکند و نقشه و مسیر راه را به شما نشان میدهد. این نقشه توسط متخصص سئو آماده و تدوین میشود و عمدتا شامل انواع دیاگرام و اینفوگرافی های راهکار محور است.

برای طراحی نقشه راه سئو ما ابتدا وبسایت شما را در مرکز دیاگرام قرار میدهیم  و نسبت به کیوورد یا کلمه کلیدی درخواستی آنالیز میکنیم و موارد زیر را برای شما به ترتیب اولویتی که باید انجام بدهید و مسیر انجام آن تبیین میکنیم.

 1. آنالیز کلی سایت شما و کارهایی که تا الان صورت گرفته
 2. ارائه اصلاحیات On-Page مرتبط با آنالیز انجام شده مرتبط با کیوورد درخواستی
 3. آنالیز کیوورد درخواستی شما Off-Page و تدوین مسیر سئو (قدم به قدم)
 4. ارائه ساختارهای صحیح استراکچر داخلی سایت شما برای رسیدن به هدف (شاخه هایی که باید ایجاد کنید و یا کنونیال کنید و ...)
 5. ارائه سر تیتر مقالات که باید کار شود (در صورت خرید خدمات اضافی)

سوالات پرتکرار مشتریان

آیا این سرویس همان چک لیست سئو است؟
خیر، چک لیست سئو یک فایل کلی است که در سراسر اینترنت به رایگان هست. این فایل درواقع در ابتدا یک آنالیز از سایت شما برای کیوورد هدف و نهایتا یک نقشه و مسیر راه است تا قدم به قدم طبق آن جلو برید و کارهای گفته شده رو انجام بدید و نتیجه بگیرید. در واقع ما به عنوان متخصص سئو در پروژه های سئویی در ابتدا این نقشه را آماده میکنیم و سپس بر اساس آن کارها را پیش میبریم.
برای شروع کار از ما چه اطلاعاتی را نیاز دارید؟
پس از ثبت سفارش، اطلاعات درخواستی با جزییات به شما نمایش داده خواهد شد اما به طور کلی ما آدرس وبسایت شما و کلمه کلیدی تارگت شما را نیاز داریم.
آیا فقط یک کلمه کلیدی میتوانم درخواست دهم؟
شما میتوانید یک کلمه کلیدی و ترکیب های آن را درخواست دهید. به طور مثال اگر کیوورد عینک آفتابی را انتخاب میکنید، تمامی متغیر های مرتبط به آن هم میتوانید ثبت کنید تا برای شما آنالیز و تبیین شود مثلا "عینک آفتابی ریبن" دقت کنید کیووردهای بسیار جامع حتما پیش از سفارش از بخش گفتگو استعلام بگیرید

2 دیدگاه 5.0

 • yasergh

  عالی بود مرسی طبق درخواست های ما انجام شد
  ۲۸ خرداد ۱۴۰۲

 • Kamalbordbari

  من حدود 2 ساله که سایت دارم و تا الان هزینه های زیادی بابت سئو و تبلیغات و اینجور مسائل دادم ولی بی تعارف این بهترین و شیرین ترین هزینه ای بود که تا الان دادم. مرسی از شما که اینقدر با جزییات این راه رو برای ما ترسیم کردید.
  ۱۴ شهریور ۱۴۰۱

 • yasergh

  عالی بود مرسی طبق درخواست های ما انجام شد
  Jun 18 2023

 • Kamalbordbari

  من حدود 2 ساله که سایت دارم و تا الان هزینه های زیادی بابت سئو و تبلیغات و اینجور مسائل دادم ولی بی تعارف این بهترین و شیرین ترین هزینه ای بود که تا الان دادم. مرسی از شما که اینقدر با جزییات این راه رو برای ما ترسیم کردید.
  Sep 05 2022

 • فعلا دیدگاه منفی درباره این پیشنهاد ثبت نشده.
جزئیات سفارش
490,000تومان
490000

7 روز تحویل    1بازنگری و اصلاح


 • تعداد:
  1
 •  اضافه به سبد خرید ثبت سفارش (490,000تومان)
  لینک مشارکت در فروش
  با حمایت از این فریلنسر/ سئو کار و اشتراک گذاری این پیشنهاد شما هم میتوانید 10 درصد از هر فروش انجام شده توسط لینک زیر کسب درآمد کنید. شرایط و قوانین

  Farzzin برگزیده A+

  ارسال پیام

  از کشور

  Iran

  مسلط به زبان های

  فارسی

  بازخوردهای مثبت

  آخرین تحویل کار

  100%

  ۱۱ تیر ۱۴۰۳


  تخصص بنده برنامه نویسی تحت وب بالاخص فروشگاه های اینترنتی هست و نقطه قوتی که در کارم هست ترکیب کدنویسی اصولی و سئو محور با آموخته ها و تجارب SEO میباشد. من طی سالیان متمادی در زمینه سئو کردن سایت های اینترنتی تحقیق و آزمون و خطا کردم و ترکیب این تجارب با دانش برنامه نویسی روز دنیا به من کمک کرده

  اطلاعات بیشتر
  Copyright © 2024 KarmandSEO | created by Farzzin